"O pohár Václava" závody agility - nově report, fotky a výsledky

29.09.2014 10:19

Agility závody „O pohár Václava“

Krásné sobotní ráno 27. 9. 2014 dávalo předzvěst, že závody budou v duchu pohybu, pohody a pěkně stráveného dne.

Sešli jsme se v hojném počtu 71 dobře naladěných závodních týmů. Paní rozhodčí Veronika Vostrá postavila jako první běh OPEN, kde zvítězila skoro na plné čáře. Parkur nebyl těžký, ale na několika „pastičkách“ se nachytali skoro všichni psovodi :o)

Zkoušky A1, A2 i A3 byly běhavé a svojí obtížností postaveny s ohledem na výkonnostní kategorie. Jejich výsledky již byly o poznání lepší než u openu a většina týmů doběhla do cíle bez diskvalifikace.

Třetí běh a poslední pro všechny byl JUMP – velice rychlý parkur, kde bylo možno dokázat, jak na tom jsou týmy s fyzičkou :o)) a obratností.

Následovalo již jen vyhodnocení všech běhů a kategorií - každý z vítězů si odnesl medaili, misku, salámek a něco na zoubek pro pejska a maličkost v podobě vodítka či hračky - a nechyběly ani speciální ceny. Byly uděleny „poháry Václava“ pro nejrychlejšího pejska a pro pejska pohodáře.

Nutno na konec poděkovat paní rozhodčí Veronice Vostré za její parkury a jejich pohodovou a plynulou přestavbu. Dále ZKO Plzeň Křimice, která poskytla zázemí pro konání těchto závodů. A v neposlední řadě velice děkujeme sponzorovi akce firmě VETAMIX, která věnovala pamlsky a salámky pro pejsky.

 

Věřím, že se zase společně setkáme na jaře při konání dalších závodů.

 

Za přípravný výbor

Lenka Kučerová 

 

 

Fotogalerie

Více fotografií >> klikněte na fotku.
 
 

Výsledky

Stránkování ve vnořeném okně ovládejte šipkami ve svém prohlížeči.