Hejtmánková Pavla - Andy

Hejtmánková Pavla -  Andy
Karta člena
Pes: Fire and Ice Tennant (alias Andy) - Border kolie

Výstavy:

známka V2 v třídě mladých na MVP
7. 2. 2009 MVP DUO-CACIB Brno, rozhodčí: Heidi Poschacher, A

známka VD v třídě mladých na MVP
8. 2. 2009 MVP DUO-CACIB Brno, rozhodčí: Milan Krinke, CZ

známka V1, CAJC v třídě mladých na MVP
25. 4. 2009 MVP České Budějovice, rozhodčí: Margit Brenner, A

známka V3 v třídě mladých na MVP
2. 5. 2009 MVP Praha, rozhodčí: Heike Bilsheim, D

známka V1, CAJC v třídě mladých na NV
13. 6. 2009 NV Klatovy, rozhodčí: Petr Řehánek, CZ

známka V ve třídě mladých na NV
18. 7. 2009 Česká NV Mladá Boleslav, rozhodčí: Leoš Jančík, CZ

známka V3 v mezitřídě na MVP
29. 8. 2009 MVP Mladá Boleslav, rozhodčí: Jadwiga Niciewicz, PL

známka VD v mezitřídě na WDS
8. 10. 2009 WDS Bratislava, rozhodčí: Stephen Wheeler, SWE

známka V2, res. CAC v mezitřídě na SV BBCK
9. 10. 2009 Špeciálna výstava BBCK, Bratislava, rozhodčí: Lisbeth Mach, CH

známka V1, CAC, CACIB, BOB v mezitřídě na MVP 
24. 10. 2009 MVP České Budějovice, rozhodčí: Rolf Blessing, D

známka V1, CAC, CACIB v mezitřídě na MVP
7.  11.2009 MVP Praha, rozhodčí: Alexandra Grygarová, CZ

12. 11. 2009 udělen ČMKU titul Český junior šampion

známka V1, CAC v mezitřídě na MVP
6.  2. 2010 MVP DUO-CACIB Brno, rozhodčí: Rolf Blessing, D

známka VD v mezitřídě na MVP
7. 2. 2010 MVP DUO-CACIB Brno, rozhodčí: Miroslaw Redlicky, PL

známka V1, CAC, res. CACIB ve třídě otevřené na MVP
24. 4. 2010 MVP České Budějovice, rozhodčí: Angela Kováčová, SK

známka V2, res. CAC, res. CACIB ve třídě otevřené na MVP
1. 5. 2010 MVP Praha, rozhodčí: Sylvia Schaffer, A

známka V1, CAC ve třídě otevřené na SV BCCCZ
2. 5. 2010 Speciální výstava BCCCZ Opatovice, rozhodčí: Susanne Naprawnik, A

známka V3 ve třídě otevřené na MVP
22. 5 .2010 MVP Litoměřice, rozhodčí: Edith Sholtez, A

známka V2 ve třídě otevřené na MVP
28. 8. 2010 MVP Mladá Boleslav, rozhodčí: Alexandra Grygarová, CZ

7. 2. 2011 udělen titul Klubový šampion BCCCZ

známka V1, CAC ve třídě otevřené na NV
4. 6. 2011 NV Klatovy, rozhodčí: Andras Polgar, CZ

známka V ve třídě otevřené na KV BCCCZ
24. 9. 2011 Klubová výstava BCCCZ Zbraslav u Rosic, rozhodčí: Peter Bailey, GB

známka VD2 ve třídě otevřené na MVP
8. 10. 2011 MVP České Budějovice, rozhodčí: Tibor Havelka, SK

známka V2 ve třídě veteránů  na SV BCCCZ
7. 5. 2016 Speciální výstava BCCCZ Litoměřice, rozhodčí: Petra Márová, CZ

Zkoušky:

zkouška BH
30. 5. 2009 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Beníšek
body poslušnost/spec. cviky: 42/splněny všechny - obstál

zkouška ZZO
4. 10. 2009 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Miroslav Kasík
body poslušnost/spec. cviky: 56/PV - výborně

zkouška ZOP
26. 6. 2010 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body celkem: 95 - výborně

zkouška OB-Z
17. 7. 2010 Veselí nad Lužnicí, rozhodčí: Lucia Stemmerová
body celkem: 261 - výborně

zkouška ZPU-1
9. 10. 2010 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body celkem: 134 – velmi dobře

zkouška FPr 1
29. 5. 2011 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Theodor Krajčí
body: 90 - velmi dobře

zkouška ZPU-S
30. 11. 2011 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body celkem: 253 (70, 92, 91) – dobře

zkouška OB-1
4. 8. 2012 3. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 171,5 - dobře

zkouška UPr 1
25. 11. 2012 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Beníšek
body celkem: 89 - dobře

zkouška UPr 2
9. 5. 2013 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Beníšek
body celkem: 83 – dobře

zkouška OB-1
4. 8. 2013 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 177,5 - dobře

zkouška OB-1
27. 9. 2014  ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 216 - velmi dobře

zkouška UPr 3
7. 6. 2015 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Theodor Krajčí
body celkem: 79 – uspokojivě

zkouška ZPU-S (zápis na M KJ Brno)
19. 9. 2015 ZKO Březno, rozhodčí: Michaela Martinů, Jan Plšek, Stanislav Urianek
body celkem: 269 (85, 93, 91) – dobře

zkouška OB-1
26. 9. 2015 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 201,5 - velmi dobře?

zkouška ZZO 1
18. 10. 2015 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Beníšek
body celkem: 94 – velmi dobře

zkouška FPr 2
31. 10. 2015 ZKO Plzeň-U Viaduktu, rozhodčí: Theodor Krajčí
body celkem: 71 – uspokojivě

zkouška NW-Nz
9. 1. 2016 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Klára Hlubocká
čas: 2:13, 0:34 - uspěl

zkouška NW-Dz
9. 1. 2016 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Klára Hlubocká
čas: 0:18, 0:37, 0:37 - uspěl

zkouška StPr 1
12. 6. 2016 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body celkem: 99 – výborně

zkouška NW-Uz
19. 8. 2016 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Klára Hlubocká
čas: 1:02, 0:27 - uspěl

zkouška NW-U1
20. 8. 2016 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Klára Hlubocká
čas: 2:19, 4:04 - uspěl

zkouška NW-Wz
21. 8. 2016 ZKO U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Klára Hlubocká
čas: 1:33, 1:25 - uspěl

splněny podmínky pro udělení titulu Master of Nosework Z

zkouška StPr 2
3. 9. 2016 ZKO Chlístovice, rozhodčí: Michaela Kuncová
body celkem: 96 – výborně

zkouška ZZO 2
23. 10. 2016 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Beníšek
body celkem: 75 – uspokojivě

zkouška FPr 3
29. 10. 2016 ZKO Chlístovice, rozhodčí: Michaela Kuncová
body celkem: 75 –  uspokojivě

zkouška StPr 3
6. 11. 2016 ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body celkem: 88 – dobře

19. 12. 2016 udělen titul Šampion výkonu BCCCZ

Závody:

7. místo v Kategorii ZZO
27. 11. 2009 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 49

1. místo v Kategorii ZZO
19. 12. 2009 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 59

1. místo v Kategorii ZZO
5. 6. 2010 Obranářský závod ZKO Město Touškov, rozhodčí: Václav Petrášek
body: 59

1. místo v Kategorii ZZO
11. 9. 2010 Obranářský závod ZKO Přeštice, rozhodčí: Theodor Krajčí
body: 56

8. místo v „lize“ (= trojzávod – Křimice, Touškov, Přeštice) v Kategorii ZZO
body celkem: 115 (účast na 2 závodech)

3. místo v Kategorii OB-1
18. 9. 2010 1. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 160

1. místo v Kategorii ZZO
26. 3. 2011 Jarní závod ZKO Hrádek u Rokycan, rozhodčí: Josef Zábranský
body: 59

3. místo v Kategorii ZZO
14. 5. 2011 Obranářský závod ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Václav Petrášek
body: 58

1. místo v Kategorii ZZO
28. 5. 2011 Obranářský závod ZKO Město Touškov, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 59

2. místo v Kategorii ZZO
3. 9. 2011 Obranářský závod ZKO Přeštice, rozhodčí: Václav Petrášek
body: 56

1. místo v „lize“ (= trojzávod – Křimice, Touškov, Přeštice) v Kategorii ZZO
Body celkem: 173

3. místo v Kategorii OB-1
10. 9. 2011 2. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 171

1. místo v Kategorii BH
17. 11. 2011 2. ročník podzimního závodu "O Chodský čakan" KK Domažlice, rozhodčí: Zdeněk Fibrich
body: 74 (z 80)

1. místo v Kategorii ZZO
26. 11. 2011 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 59

3. místo v Kategorii BH
8. 5. 2012 Obranářský závod ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body: 53

3. místo v Kategorii BH
19. 5. 2012 Obranářský závod ZKO Město Touškov, rozhodčí: Václav Petrášek
body: 49

1. místo v Kategorii ZPU-S
3. 6. 2012 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno, ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body celkem: 176 (-, 90, 86)

3. místo v Kategorii BH
16. 6. 2012 Obranářský závod ZKO Přeštice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body: 51

3. místo v „lize“ (= trojzávod – Křimice, Touškov, Přeštice) v Kategorii BH
Body celkem: 153

2. místo v Kategorii ZPU-S
7. 7. 2012 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O chodský koláč 2012“, KK Domažlice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body celkem: 248 (60, 98, 90)

1. místo  v Kategorii OB-1
4. 8. 2012 3. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 171,5

4. místo v Kategorii BH
29. 9. 2012 Závod pod Radyní ZKO Starý Plzenec, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 53

1. místo v Kategorii ZZO
3. 11. 2012 Memoriál Květoslava Motejla, Josefa Špirka, Josefa Nocara ZKO Nýřany, rozhodčí: Oldřich Šnytr
body: 57

4. místo v Kategorii ZVV1 bez obran
17. 11. 2012 3. ročník podzimního závodu "O Chodský čakan" KK Domažlice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body: 177 (92, 85)

2. místo v Kategorii ZVV1
1. 12. 2012 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 144 (50, 94, -)

3. místo v Kategorii ZPU-1
5. 7. 2013 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O chodský koláč 2012“, KK Domažlice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body: 94

2. místo  v Kategorii OB-1
4. 8. 2013 4. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 177,5

3. místo v Kategorii BH
29. 9. 2013 Závod pod Radyní ZKO Starý Plzenec, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 51

4. místo v Kategorii BH
5. 10. 2013 Podzimní trojzávod ZKO Přeštice, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 50

1. místo v Kategorii ZUP-S
28. 10. 2013 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O plzeňský korbel 2013“, ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body: 180

5. místo v Kategorii ZVV1
15. 12. 2013 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 95 (-, 95, 0)

2. místo v Kategorii BH
17. 5. 2014 Obranářský závod ZKO Město Touškov, rozhodčí: Josef Zábranský
body: 54

3. místo v Kategorii BH
24. 5. 2014 Obranářský závod ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 48

3. místo v Kategorii BH
7. 6. 2014 Obranářský závod ZKO Přeštice, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 46

2. místo v „lize 2014“ (= trojzávod – Křimice, Touškov, Přeštice) v Kategorii BH
body celkem: 148

1. místo v Kategorii ZM
21. 6. 2014 „Chodské závody 2014“, KK Domažlice, rozhodčí: Jaroslav Hartl
body: 93 (45, 48, -)

1. místo  v Kategorii OB-1
27. 9. 2014 5. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 216

1. místo v Kategorii Poslušnostní speciál
4. 10. 2014 Podzimní trojzávod ZKO Přeštice, rozhodčí: Josef Zábranský
body: 86

1. místo v Kategorii ZUP-S
22. 11. 2014 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O plzeňský korbel 2014“, ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body: 175 (-, 87, 88)

1. místo v Kategorii ZVV1 (poslušnost nebo obrana)
6. 12. 2014 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Oldřich Šnytr
body:  91

4. místo v Kategorii ZM

18. 4. 2015 „Chodské závody 2015“, KK Domažlice, rozhodčí: Josef Zábranský
body: 89 (42, 47, -)

1. místo v Kategorii ZVV1 (poslušnost)
16. 5. 2014 Obranářský závod ZKO Město Touškov, rozhodčí: Oldřich Šnytr
body: 93

1. místo v Kategorii ZVV1 (poslušnost)
23. 5. 2014 Obranářský závod ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Miroslav Ulč
body: 91

2. místo v Kategorii ZPU-S
19. 9. 2015 Mistrovství ČR KJ Brno, ZKO Březno, rozhodčí: Michaela Martinů, Jan Plšek, Stanislav Urianek
body celkem: 269 (85, 93, 91)

2. místo  v Kategorii OB-1
26. 9. 2015 6. závod Obedience CZ U Viaduktu – Plzeň, rozhodčí: Lukáš Jánský
body celkem: 201,5

1. místo v Kategorii ZUP-S
28. 10. 2015 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O plzeňský korbel 2015“, ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body: 195 (-, 97, 98)

4. místo v Kategorii ZZO1
19. 12. 2015 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miloslav Ulč
body: 82

3. místo v Kategorii ZZO1
2. 4. 2016 Mistrovství BCCCZ ve výkonu, ZKO Litoměřice, rozhodčí: Vilém Babička
body: 93

2. místo v Kategorii ZUP-S
8. 10. 2016 Závod dle ZŔ KJ ČR Brno „O plzeňský korbel 2016“, ZKO Plzeň-Křimice, rozhodčí: Stanislav Urianek
body: 191 (-, 97, 94)

2. místo v Kategorii ZZO1
17. 12. 2016 Klubový závod ZKO Plzeň-Křimice,  rozhodčí: Miloslav Ulč
body: 90