Kurzy agility

Kurz základů agility je určen pro začínající psy a psovody, kteří nemají s agility žádnou zkušenost. Obsahuje 10 praktických lekcí v malé skupince (max. 8 lidí) pod vedením výcvikáře, který sám aktivně trénuje a závodí. Psi mohou začít s výcvikem již od štěněčího věku (po absolvování všech povinných očkování), výcvik bude vždy citlivě přizpůsoben věku každého pejska tak, aby nedocházelo k jeho přetěžování.
Kurzy budou probíhat vždy od začátku března do konce listopadu, 1-2 týdně, ve všední dny odpoledne a o víkendech. Kurz trvá 3 měsíce, bude vždy oficiálně zahájen a kurzisté budou seznámeni s jeho náplní, dále budou vybrány poplatky a zkontrolovány očkovací průkazy psů. Zájemci se přihlašují prostřednictvím mailu ZKO.

 

Roční výcvik agility - podmínkou je splnění základního kurzu nebo prokázání zkušeností ve výcviku agilility. V případě nástupu psovoda do výcviku po základním kurzu, nebo z jiného důvodu později v průběhu roku, bude úměrně snížen poplatek za výcvik na částku určenou jako x krát 250,-Kč, kde x je počet zbývajících měsíců výcvikové sezony. Stanovený poplatek zaplatí psovod před prvním treninkem pokladní či jinému členu výboru ZKO. Zájemci o tento způsob výcviku se též přihlašují prostřednictvím mailu ZKO.

U psovodů /např. z jiných klubů/, kteří budou chtít trénovat agility pouze "několikrát do roka" bude cena hodiny řešena individuálně s výborem ZKO.

.

e-mail ZKO: zko.krimice@seznam.cz

Do přihlášky uveďte: příjmení, jméno, plemeno a věk psa, kontakt /mail, tel. číslo/                                    TĚŠÍME SE NA VÁS!! 
 

Ceník platný od 16. 1. 2016 - viz. Ceník pro rok 2016